Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! Aleyna sert konuştu: Yunus Emre benden önce gidecek

Survivor All Star’da Yunsu Emre, arkadaşlarının uyarmasıyla bazı şeyleri anladığını ifade ederek Aleyna’ya tavır koyduğunu söyledi. Nagihan, Yunus Emre’nin onunla tartışmaya girerek sağlam kayaya tosladığını iddia etti. Aleyna, Yunus Emre’nin düello önceleri ona eşinin havalanında onu bekleyeceğini söylediğini belirterek, ‘Yunus Emre gitmeden ben gitmeyeceğim’ dedi. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

‘UFAK BİR MİDE BULANTISI GEÇİRDİM’

Yunus Emre, “Aleyna’nın ailesine, kardeşine saygım var. Evet, Aleyna’nın gitmesini istemiş olabilirim ama neden istedim acaba… Bir erkek grubumuz vardı bizim, onların uyarmasıyla, onların bazı şeyleri bana anlatmasıyla ve benim bazı şeyleri görmemle beraber ufak bir mide bulantısı geçirdim. Bakıyorum benim midemi bulandıran insanlar, benim midemi bulandıran konuyla fazla muhattaplar. Çıkar birliği ne olsa, insanlar sever çıkarlarına tutunmayı. İnsan gibi gelmedim bu hayata, insan gibi de yaşamıyorum. Hiçbir şey de umrumda değil. Dümdüz yoluma bakıyorum yüyorum. Yol nerde biterse bitsin alnım ak, başım dik. Açıklayamayacağım hiçbir şey yoktur bu hayatta.” şeklinde konuştu.

‘BEN BURADAN GİTMEDEN YUNUS EMRE GİDECEK’

Yunus Emre ile tartışmalarının bir anda nasıl buraya geldiğini anlayamadığını belirten Aleyna şu ifadeleri kullandı:

Bazen de anlayamıyorum. Hangi ara bu kadar cepheler değişti, hangi ara bu kadar düşman kesilebildik bunu da anlamış değilim. Aramızda herhangi bir kötü durum yokken nasıl düelloda benim arkamdan destelenmeyin gitsin demesi, ona cephe almam için benim için yeterli bir sebep. Söyleyecek hiçbir lafım yok ona. Kendisi de düellolarımda eşinin beni havaalanında beklediğini sürekli söylüyordu. Bu gidişle kendisini eşi havaalanında bekleyecek. Ben buradan gitmeden Yunus Emre gidecek. Şu an hiçbir şeyi istemediğim kadar bunu istiyorum. Yunus Emre elendikten sonra ben elenmek istiyorum.

‘BUKALEMUN BİLE BU KADAR HIZLI RENK DEĞİŞTİRMİYOR’

Nefise, “Bukalemun bile bu kadar hızlı renk değiştirmiyor. İlk defa böyle bir insanla bir karşı karşıya geldim. O yüzden şaşkınlıklar içerisindeyim. Buna katlanabilecek bir insan da ben tanımıyorum. Mavi takımda da maksimum ona 2 hafta veriyorum “dedi.

 

‘KENDİNİ KONUŞTURMAK İSTİYOR’

Nagihan, “Yunus Emre’yi konuşmaya gerçekten gerek yok artık. Kendini konuşturmak istiyor. Önemli birisiymiş gibi konuşulmak istiyor. Bunu başarıyor ama şu ana kadar sorun yaşamadığı hiçbir yarışmacı kalmadı” diyerek Yunus Emre’nin kendisiyle tartışmaya girerek sağlam kayaya çarptığını ifade etti.

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIM’IN

Dokunulmazlık oyununda 5 sayı fark geldi. Kırmızı takım 12-7’lik skorla dokunulmazlık oyununu kazandı. Takım ödül olarak duş alarak, kadın budu köfte, spagetti, patates püresi ve katlı muhallebi yedi.

İKİNCİ ELEME ADAYI

Konseyde takımı tarafında en çok ismi yazılarak ikinci eleme adayı olan yarışmacı Batuhan Karacakaya oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x